• 660 086 400

BK Counsulting to zespół doświadczonych ekspertów, którzy w sposób kompleksowy, strategiczny i profesjonalny doradzają klientom w zakresie rachunkowości, finansów, działań windykacyjnych, szeroko pojętego prawa oraz polityki zatrudnienia i pośrednictwa pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz poza nią.

Współpracujemy z radcami prawnymi, adwokatami, doradcami podatkowymi, doradcami finansowymi, windykatorami oraz innymi specjalistami w zależności od potrzeb naszych klientów.

W razie konieczności tworzymy odpowiedni zespół ekspercki do zrealizowania konkretnego zlecenia.

Nasza firma obsługuje wszystkie podmioty gospodarcze, począwszy od wielkich międzynarodowych korporacji poprzez średnie i małe przedsiębiorstwa aż do mikro firm i jednoosobowych działalności.

W gronie naszych zacnych klientów posiadamy:

• korporacje, konsorcja;
• spółki (akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe, jawne i cywilne);
• stowarzyszenia, spółdzielnie, fundacje, zrzeszenia, itp.;
• osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą. • korporacje, konsorcja;

w następujących branżach:

Produkcja i technologie, bankowość i finanse, ubezpieczenia, budownictwo, farmaceutyka, IT, sieci handlowe i gastronomiczne, sklepy internetowe, reklama, transport, logistyka, spółdzielnie, w tym mieszkaniowe, oraz media, sztuka, szkolnictwo, sport.


„Wyróżniamy się wyjątkową dbałością o interesy naszych klientów, ponieważ za najwyższy cel stawiamy sobie skuteczność w powierzonych nam obowiązkach.” – powiedziała Beata Niedźwiedzka, partner BK Consulting.


Liderzy i założyciele BK Consulting to doświadczeni i uznani eksperci w swoich branżach:


Beata Niedźwiedzka – biegła specjalistka w dziedzinie rachunkowości, podatków, HR-u oraz kadr i płac.


Krzysztof Niedźwiedzki – radca prawny, autorytet i praktyk w dziedzinie prawa gospodarczego (handlowego) oraz podatkowego.