Bk Consulting

O NAS

Nasz zespół to:  Radca prawny, Doradca podatkowy, Doradca finansowy, Księgowe, Kadrowa, Manager ds. komunikacji z klientami i Prezes

Firma BKconsulting sp. z o.o. powstała z wieloletniej nauki i pracy, z uporu i wytrwałości, z wizji i ideii a przede wszystkim ze wsparcia które dało sobie dwoje przyjaciół B&K.  Na początku marzenia wydawały się odległe ale teraz już wiemy, że jesteśmy na dobrej drodze do wyznaczonego celu. Pomimo  wzlotów i upadków idziemy dalej, z coraz większym zespołem współpracowników i bazą zadowolonych klientów.

Naszym doświadczeniem i wiedzą chcemy zapewnić bezpieczeństwo każdej osobie i firmie związanej z BK Consulting.

Studiowaliśmy, praktykowaliśmy, zdobywaliśmy doświadczenie i … dziś , będąc w sile i kwiecie wieku, oferujemy nasze usługi.

Obsługujemy firmy każdej wielkości. Spółki każdego rodzaju oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Pomagamy usprawnić przepływ dokumentów i cyfryzację. Dzięki naszemu doświadczeniu wprowadzisz obieg dokumentów finansowych i uporządkujesz dostęp do nich. Prowadzimy obsługę w języku angielskim i rosyjskim.

„W czasach, w których dwa plus dwa już na pewno nie jest cztery, pomożemy Ci poruszać się w ciągle zmieniającym się świecie podatków, spraw sądowych i starań kredytowych. Znamy ten świat z praktyki, żyjemy w nim od lat. Mnóstwo widzieliśmy i jeszcze wiele zobaczymy. Możesz do nas przyjść, usiąść naprzeciwko i powiedzieć w czym jest trudność, czego potrzebujesz”. – powiedziała Beata Niedźwiedzka, Prezes BK consulting.

Beata Niedźwiedzka – Prezes zarządu BK Consulting sp. z o. o.

Call Now Button